Intel мовою цифр, здобутків та особистостей

Intel — це не лише назва корпорації, це

Розширення можливостей учителів. Ми досягли рівня 10 млн учителів, підготованих за нашою унікальною освітньою програмою Intel "Навчання для майбутнього" в більш ніж 70 країнах світу. Програма Intel Навчання для майбутнього втілює наше переконання в тому, що вміння, важливі для успіху в сучасній глобальній економіці, — а саме цифрова грамотність,здатність вирішувати задачі, критичне мислення та співпраця, — найкраще розвиваються в середовищі активного навчання за допомогою технологій. Починаючи з 1999 р. програма Intel"Навчання для майбутнього" вчить освітян інтегрувати технології та практичні проекти у власний навчальний процес. У багатьох частинах світу, втому числі й в Україні, Intel "Навчання для майбутнього" є основною програмою підвищення кваліфікації вчителів у галузі ІКТ. Програма неодноразово отримувала золоті медалі на освітніх виставках, а також відзначалася різними дипломами та грамотами МОН України. Також корпорація Intel впроваджує в Україні програму Intel "Шляхдо успіху", спрямовану на розвиток у школярів навичок XXI століття.

Доступ до сучасних технологій. Сотні тисяч тих, що проходять навчання в усьому світі вперше отримали доступдо сучасних технологій завдяки програмі Intel® Learning Series, яка поєднує в собі освітнє програмне забезпечення, сервіси і недорогі захищені шкільні комп'ютери на базі компонентів Intel.

Формування навичок підприємництва. Освіта, нововведення та підприємницькі вміння є невід'ємною частиною економічного зростання та поліпшення соціальних умов. У свою чергу, здоров'я місцевої економіки, зокрема тих країн, де живуть і працюють наші співробітники, залежить від можливості доступу до технологій та якісної освіти. Формування таких навичок і надання рівного доступу досучасних інформаційних технологій та ресурсів і є метою та результатом впровадження програми Intel "Шлях до успіху".

Натхнення для учнів і студентів. Завдяки програмі "Пошук наукових талантів" (Intel Science Talent Search — Intel STS) і міжнародному конкурсу науково-технічної творчості Intel International Science and Engineering Fair — Intel ISEF, що проводяться некомерційною організацією Society for Science & the Public. Конкурс Intel ISEF існує вже понад 60 років. Intel є головним спонсором протягом останніх 15 років. Фінал цього наймасштабнішого в світі конкурсу збирає більш ніж півтори тисячі талановитих школярів з понад 65 країн світу. Призовий фонд складає понад 4 млн доларів. В рамках Intel ISEF компанія Intel проводить Освітні академії для викладачів у всьому світі, завдяки чому об'єднує провідних викладачів і урядовців світу з метою вивчення перевірених методів зацікавлення студентів у вивченні точних, природничих, інженерних наук і математики.

Інвестиції в освіту. 1млрд доларів США — такою є сума інвестицій компанії Intel і фонду Intel Foundation у розвиток освіти за останнє десятиліття.

Соціальна відповідальність. Мета представників корпорації — бути провідним постачальником комп'ютерних рішень, який підтримує світову цифрову економіку. Ми переконані, що поширення Інтернету та хмарних обчислень стало причиною фундаментальних змін у галузі обчислювальних технологій. Ми перемістили основну увагу з розробки та виробництва напівпровідникових чипів для ПК і серверів на постачання рішень, які поєднують апаратні та програмні платформи з допоміжними службами. Наше бачення на наступне десятиліття — створення та розширення обчислювальних технологій, які дадуть змогу поєднати усіх жителів Землі та збагатити їхнє життя.

Яскраві лідери.

РОБЕРТФОГЕЛЬ
(ROBERT FOGEL)
Головний архітектор з освіти програми World Ahead корпорації Intel
Для успішного впровадження освітніх програм ХХІ століття я працював із урядами по всьому світу. Те, що відбувається з освітою в Україні, є суспільно важливими, цілеспрямованими кроками для довготривалого успіху наступних поколінь українців. Система освіти в світі протягом одного десятиліття зміниться невпізнано, цифрове навчання багато в чому замінить традиційне, система освіти з "вчителецентричної" (instructorcentric) перетвориться на "студентоцентричну" (student centric), тобто студент опиниться в центрі всіх можливих освітніх ресурсів, отримавши можливість навчатися будь-де і в будь-який час… Роль учителя при цьому аж ніякне применшується, навпаки, вона стаєще більш важливою в справі мотивації до навчання.

ПОЛ ОТЕЛЛІНІ
(PAUL OTELLINI)
Президент та генеральний директор Intel з 2005 до 2012
Соціальна відповідальність — невід'ємна частина бізнесу корпорації Intel. Ми прагнемо дотримуватись високих стандартів увсьому, що ми робимо: ми встановлюємо моральні принципи для наших спеціалістів та партнерів, надаємо зручні, сучасні робочі місця, а також створюємо нові технології, які здатні змінити світ на краще. Ми прагнемо, щоб наші соціальні проекти поєднували в собі технологічний досвід Intel, енергію та ентузіазм співробітників, а також бізнес-можливості компанії. Ми хочемо допомогти країнам, уяких працюємо, стати сильнішими, хочемо надати незахищеним верствам населення доступ до сучасних інформаційних технологій. Наша корпорація завжди в русі й невгамовно підживлює індустрію. Невпинне прагнення до найвищих результатів у всьому, щоми робимо - від інноваційних продуктів до корпоративної соціальної відповідальності, - це наше розуміння "правильного" бізнесу. Наші ініціативи й технологічні рішення для освітньої галузі допомогли створити економічні та соціальні можливості для людей у понад 100 країнах.

Шелі Еск'ю
(SHELLY ESQUE)
Віце-президент Intel, директор департаменту зовнішніх зв'язків корпорації Intel, президент фонду Intel Foundation
За останні 14 років ми вклали не тільки кошти, а й свої серця та душі в наші програми і сподіваємося, що це помітно. Наші програми — не просто корпоративне спонсорство для підвищення самооцінки (хоча особисто я дуже пишаюся ними) — це насамперед розумна ділова стратегія, адже освіта — фундамент інновацій, а саме інновації лежать в основі стратегічного бачення нашої компанії: об'єднати та збагатити життя кожної людини на Землі.

Рени Куріян
(Rene Kuriyan )
Директор Intel з питань соціального впливу бізнесу
Для технологічних корпорацій, таких як Intel, робоча сила, що має відповідні знання та кваліфікацію, — це запорука бізнесу та спроможностідо інновацій. Саме тому розвиток необхідних навичок — ключова складова освітніх стратегій Intel — від напрацювання в молодих людей навичок цифрової грамотності до підготовки вчителів для розвитку навичок XXI століттяв учнів… Розвиток технологічних навичок разом із критичним мисленням— надпотужна сила в боротьбі з безробіттям, нерівністю та бідністю, що неодмінно приводить до економічного зростання.

КРЕЙГ БАРРЕТ
(Craig Baret)
Президент Intelз 1997 до 2005, генеральний директор Intel з 1998 до 2005 рр., голова ради директорів корпорації Intel з 2005 до 2009 рр.
Впровадження програми "Навчання для майбутнього" доводить розуміння нашими виробниками того факту, що технологічні досягнення нічого не варті, якщо вчителі не вміють ними ефективно користуватися. Дива в освіті творять не комп'ютери, а вчителі.Майкл Джекобсон
(Michael Jacobson ),
Директор офісу з корпоративної соціальної відповідальності Intel
В Intel ми не відокремлюємо нашу корпоративну соціальну відповідальність від бізнесу; це частина нашої глобальної стратегії. Турбота про людей, про всю планету, підтримка майбутнього покоління — стратегічні цілі корпорації, які можуть бути досягнуті завдяки зусиллям усіх наших співробітників, незалежно від того, чи працюють вони на виробництві, займаються дизайном продукції або спілкуються з клієнтами та постачальниками.

ТЕТЯНА НАНАЄВА
Директор з корпоративної діяльності Intel в Україні та СНД
В епоху становлення нової парадигми економіки, економіки знань, успіх здебільшого залежить від освіти в галузі інноваційних технологій та навичок, що відповідають вимогам та реаліям XXI століття. Освітні програми Intel є частиною глобальних соціальних ініціатив і спрямовані на розвиток інформаційного суспільства, виховання молоді, формування нового покоління активних та успішних людей.

<<